Selfsuspension s Kameko

Selfsuspension – dynamické závěsy a přechody

V tomto workshopu se zaměříme na závěsy, ve kterých se můžeme volně pohybovat a přecházet z jedné pozice do druhé. Probereme bezpečnost, vybavení, úlohu spottera a techniku potřebnou k zavěšení sám/sama sebe. Veškerá cvičení bude možné upravit k individuálním potřebám účastníků workshopu.

Workshop je určený pro všechny, kteří umí single a double column tie a ovládají závěsné provazy.

S sebou doporučujeme pohodlné uplejší oblečení, pár karabin a 7–10 provazů.

Pro ty, kteří nemají dostatečné technické dovednosti k tomuto workshopu, a chtěli by se jej zúčastnit, jsme připravili ropelab na single a double column tie spolu se závěsnými provazy, který se bude konat ve čtvrtek před workshopem s Kameko.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na workshop není nutné přijít ve dvojici.

Klubovna bude otevřena od 9:30, abyste se mohli pohodlně aklimatizovat. V průběhu bude dvou hodinová pauza na oběd.

Registrací souhlasíš s platebními a storno podmínkami.

• Date : 16. 09. 2023
  • Time : 10:00 - 18:00 (UTC+2)
  • Reg. Deadline : 00:00
  • Venue : Klubovna Ostrava