Akce

V rámci projektu pro Vás pořádáme workshopy a ropejamy, které nabízejí možnost nejen přiučit se něčemu novému, ale také si procvičit to, co již znáte a umíte. K aktivitám Klubovny patří rovněž ropelab, téměř vědecké fabulování nad daným tématem. Někdy se jedná o konkrétní uzel či úvaz, jindy o strategii, emoce, pozicování a jiné.

Vše ale není jen o práci s provazy. Srazy nabízejí možnost setkat se v příjemných prostorách čajovny a jsou vhodné kupříkladu pro ty, kteří by pro svou první návštěvu uvítali neutrální prostředí.

Nabízíme Vám i soukromé lekce se zkušeným lektorem, které budou uzpůsobeny pouze Vašim zájmům. Lektor se bude při těchto hodinách věnovat pouze Vám. Pokud si nebudete jisti, co Vás vlastně zajímá nebo jaký program je pro Vaši úroveň vhodný, bude možné náplň hodiny vymyslet na základě společné diskuze.

Workshop

workshop

Cyklus workshopů pro široké spektrum příznivců vázání, kde si každý přijde na své. Od workshopů Shibari pro začátečníky, kde se naučíte vše, od prvního uzlu až po závěsy, můžete pokračovat směle dál, je jen na Vás, jak daleko se s námi vydáte. Jednotlivé workshopy na sebe volně navazují. Pokud se Shibari stalo Vaší vášní, doporučujeme zúčastnit se postupně celého cyklu. I když už třeba znalosti máte, vždy se najde něco nového nebo zajímavého, co se můžete dozvědět. Pokud Vás naopak láká jen specifické téma, můžete se přihlásit pouze na vybraný workshop. U každého z nich bude v popisu napsáno, co musíte umět, abyste jej mohli absolvovat. Každý workshop bude mít rovnoměrné zastoupení techniky i prožitku, protože jedno bez druhého nemůže existovat.

Zaměříme se rovněž na samotnou bezpečnost, abyste mohli v s klidem vázat i bez dozoru lektorů a trénovat tak nově nabyté dovednosti doma nebo na ropejamu.

Ropejam

ropejam

Uplatněte své dovednosti nabyté na workshopu nebo si přijďte jen tak zavázat. Pokud Vám schází partner na vázání nebo vázat prostě nechcete, můžete se jen přijít podívat a posedět v příjemné atmosféře. Můžete se zde také seznámit nebo načerpat inspiraci. O tom je náš ropejam. Konat se bude vždy večer v prostorách Klubovny, která přináší nejen ideální a bezpečné prostředí, ale i zázemí pro vázání. K dispozici je taktéž relaxační koutek. Úplným nováčkům pak doporučujeme začít s vázáním na cyklu workshopů. Nejbližší vhodný termín najdete v našem kalendáři, stejně tak i další termín samotného ropejamu, který bývá pravidelný.

Sraz

sraz

Naše srazy pořádáme v útulných prostorách ostravské čajovny. Tyto prostory vytváří ideální prostředí pro ty z Vás, kteří by pro svou první návštěvu a vstup do světa Shibari uvítali civilní prostředí, kde se budou cítit lépe než v prostorách Klubovny. Náplní těchto srazů bývají především otevřené debaty a svobodné diskuze na nejrůznější témata. Budeme však rádi, když si s sebou přinesete své provazy, biče či jiné hračky a pochlubíte se nám s nimi a také tím, co s nimi již umíte. Na srazech je správný čas dozvědět se něco nového či se o cokoli podělit.

Soukromá lekce

soukroma lekce

Nabízíme Vám soukromé lekce se zkušeným lektorem, které budou uzpůsobeny pouze Vašim zájmům. Lektor se bude při těchto hodinách věnovat pouze Vám. Pokud si nebudete jisti, co Vás vlastně zajímá nebo jaký program je pro Vaši úroveň vhodný, bude možné náplň hodiny vymyslet na základě společné diskuze. Můžete se společně podívat na konkrétní uzel, úvaz, techniku, práci s provazem či závěsným bodem. Také můžete probrat správnou práci s emocemi a tělem partnera. Lekci přizpůsobíme Vám a Vašim potřebám jak po stránce obsahové, tak i dobou trvání. Nezáleží, zdali se chcete konkrétní věc naučit od základu nebo si ji pouze zopakovat a ujistit se tak o správném postupu a bezpečném provedení.

Na soukromé lekci nebude nikdo další, kromě Vás, Vašeho partnera a lektorského páru. Na lekci je potřeba dorazit s vlastním partnerem. Nebudete během lekce nikým rušeni. Lekce probíhají v Klubovně, kde jsou k dispozici provazy k zapůjčení, bambusy, karabiny, kruhy na zavěšování a samozřejmě závěsné body.

Cena soukromé lekce: 500Kč / hodina. Pro více informací nebo objednání termínu nás neváhejte kontaktovat.

Ropelab

ropelab

Téměř až vědecké fabulování nad konkrétním tématem. Někdy se jedná o konkrétní uzel či úvaz, jindy zase o strategii, emoce, pozicování a jiná fundamentální témata, která mohou dopomoci ke zdokonalení Vaší vázací techniky. Neváhejte a přidejte se do naší společnosti a vytvořme tak debatu na vyšší úrovni. Výměnou nejnovějších poznatků a teorií můžeme obohatit nejenom sebe samotné, ale i ostatní, povznesme se nad konvence. Co víc si v komunitě může člověk přát.