Kontakt

Soukromý projekt Klubovna Ostrava pořádá pravidelná setkání příznivců vázání. Prostory Klubovny vytváří příjemné prostředí pro vzdělání i zábavu. Jsou zde k dispozici závěsné body v podobě trámů, kruhy na zavěšování, karabiny, bambusy a pro začátečníky máme k zapůjčení i provazy.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, ať už na nás či naši činnost neváhejte nás oslovit prostřednictvím uvedených kontaktů, případně skrze níže přiložený formulář.

Veškeré údaje a sdělené informace podléhají zákonu o ochraně osobních údajů, a to plně v souladu s GDPR. Základní zásady ochrany osobních údajů.

Tým Klubovny Ostrava

Pravidelné akce a setkání pro Vás pořádá tým zkušených lidí. Chceme tak komunitě nabídnout nejen bezpečné prostředí pro kreativní tvorbu, ale i možnost rozšířit své dosavadní znalosti. V tomto směru nám vypomáhají také lektoři z jiných projektů, aby byl pro Vás obsah ještě pestřejší.

Samozřejmě nezapomínáme ani na osobní vzdělání, které si neustále prohlubujeme, abychom mohli zprostředkovat kvalitnější a intenzivnější zážitky na klubovních akcích.