Workshopy

Zde naleznete kompletní seznam všech probíhajících a budoucích workshopů v rámci Klubovny Ostrava, na které si aktuálně můžete zakoupit vstupenku prostřednictvím našich webových stránek.

Cyklus workshopů pro široké spektrum příznivců vázání, kde si každý přijde na své. Od workshopů Shibari pro začátečníky, kde se naučíte vše, od prvního uzlu až po závěsy, můžete pokračovat směle dál, je jen na Vás, jak daleko se s námi vydáte. Jednotlivé workshopy na sebe volně navazují.

V rámci akcí Klubovny Ostrava musí všíchní účastníci dodržovat následující základní pravidla. Účastí na akci všichni potvzují, že se s pravidly obeznámili a souhlasí s nimi.

Workshop

Ropelab – Takate Kote

Umíte single column tie a chcete se naučit ikonický úvaz Takate Kote (TK) tak, aby byl vhodný pro zavěšení partnera?

Workshop

Workshop s Joan von Brook – pro vázané

Začali jste s vázáním nebo jste už zkušenější? Myslíte si, že se také můžete ze své perspektivy vázaných něco naučit?