Selfsuspension s Kameko

Selfsuspension – dynamické závěsy a přechody

V tomto workshopu se zaměříme na závěsy, ve kterých se můžeme volně pohybovat a přecházet z jedné pozice do druhé. Probereme bezpečnost, vybavení, úlohu spottera a techniku potřebnou k zavěšení sám/sama sebe. Veškerá cvičení bude možné upravit k individuálním potřebám účastníků workshopu.

Workshop je určený pro všechny, kteří umí single a double column tie a ovládají závěsné provazy.

S sebou doporučujeme pohodlné uplejší oblečení, pár karabin a 7–10 provazů.

Pro ty, kteří nemají dostatečné technické dovednosti k tomuto workshopu, a chtěli by se jej zúčastnit, jsme připravili ropelab na single a double column tie spolu se závěsnými provazy, který se bude konat ve čtvrtek před workshopem s Kameko.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na workshop není nutné přijít ve dvojici.

Klubovna bude otevřena od 9:30, abyste se mohli pohodlně aklimatizovat. V průběhu bude dvou hodinová pauza na oběd.

16 Zář 2023

Kameko Epitaph

Kameko Epitaph

Kameko se věnuje shibari od roku 2015. Původně začala jako modelka, dnes se věnuje oběma stranám provazu a zaměřuje se na selftie (vázání sebe sama). Má za sebou několik vystoupení na domácí scéně po boku Andrea Ropes, Noirota, Neyi a dalších. Je pro ni typická hravost, pohyb v provazech a nepředvídatelnost.