O nás

Klubovna Ostrava je soukromý projekt pořádající pravidelná setkání příznivců vázání. Prostory Klubovny vytváří příjemné prostředí pro vzdělání i zábavu. Jsou zde k dispozici závěsné body v podobě trámů, kruhy na zavěšování, karabiny, bambusy a pro začátečníky máme k zapůjčení i provazy.

Aktivity a akce

V rámci projektu pro Vás pořádáme workshopy a ropejamy, které nabízejí možnost nejen přiučit se něčemu novému, ale také si procvičit to, co již znáte a umíte. K aktivitám Klubovny patří rovněž ropelab, téměř vědecké fabulování nad daným tématem. Někdy se jedná o konkrétní uzel či úvaz, jindy o strategii, emoce, pozicování a jiné.

Vše ale není jen o práci s provazy. Srazy nabízejí možnost setkat se v příjemných prostorách čajovny a jsou vhodné kupříkladu pro ty, kteří by pro svou první návštěvu uvítali neutrální prostředí.

Nabízíme Vám i soukromé lekce se zkušeným lektorem, které budou uzpůsobeny pouze Vašim zájmům. Lektor se bude při těchto hodinách věnovat pouze Vám. Pokud si nebudete jisti, co Vás vlastně zajímá nebo jaký program je pro Vaši úroveň vhodný, bude možné náplň hodiny vymyslet na základě společné diskuze.

Náš cíl

Naším cílem je nejen zábava, ale i vzdělání. Chceme komunitě v Ostravě nabídnout nejen bezpečné prostředí pro kreativní tvorbu, ale i možnost rozšířit své dosavadní znalosti. V tomto směru nám vypomáhají také lektoři z jiných projektů, aby byl pro Vás obsah ještě pestřejší.

Samozřejmě nezapomínáme ani na osobní vzdělání, které si neustále prohlubujeme, abychom mohli zprostředkovat kvalitnější a intenzivnější zážitky na klubovních akcích.

Klubovna

Samotná Klubovna je soukromým útočištěm. O její založení a vznik celého projektu se zasloužila skupinka nadšenců z Ostravy, která se rozhodla vybudovat stabilní místo pro vázání a možnost se učit a zároveň vytvořit příjemné a přívětivé prostředí. Klubovna nabízí plnohodnotné zázemí takřka pro všechny druhy vázání. Klíčovým prvkem byla realizace závěsných bodů v podobě trámů. Ostatní přicházelo postupně a dnes je zde již úctyhodná nabídka možností.

Klubovna disponuje klimatizací a má rovněž plnohodnotné zázemí v podobě kuchyňky s mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Čaj, káva nebo ohřev jídla tedy není problém. Součástí je i sociální zařízení, které je pro všechny plně k dispozici.

Tým Klubovny Ostrava

Pravidelné akce a setkání pro Vás pořádá tým zkušených lidí. Chceme tak komunitě nabídnout nejen bezpečné prostředí pro kreativní tvorbu, ale i možnost rozšířit své dosavadní znalosti. V tomto směru nám vypomáhají také lektoři z jiných projektů, aby byl pro Vás obsah ještě pestřejší.

Samozřejmě nezapomínáme ani na osobní vzdělání, které si neustále prohlubujeme, abychom mohli zprostředkovat kvalitnější a intenzivnější zážitky na klubovních akcích.