Členství

Členství Klubovny Ostrava

Navštěvujete nás často nebo se k tomu chystáte? V rámci placeného členství můžete získat řadu výhod a samozřejmě ušetříte na vstupném u vybraných akcí. Členům se otevřou i některé další možnosti spojené s aktivitami Klubovny. Níže naleznete seznam výhod a možností pro aktivní členy.

Výhody členství

AkceSlevaPoznámka
Ropejam100 Kč(zdarma) (4× měsíčně)
Miniworkshop100 Kč (2× měsíčně)
Workshop100 Kč
Ropelab100 Kč
  • Další slevy na soukromé akce a pronájem prostoru Klubovny.
  • Možnost zúčastnit se tématického focení jako model, součástí je následné zaslání vybraných fotografií v plné kvalitě pro osobní „potěchu“.
  • Přístup do soukromé galerie s fotografiemi z akcí a focení.

Jak se stát členem

V případě zájmu o členství nás můžete kontaktovat, popřípadě využít našeho e-shopu přímo na našem webu. Při objednávce uvedete v poznámce e-mailovou adresu profilu, který využíváte na webových stránkách. Pokud uživatelský profil nemáte, doporučujeme jej předem vytvořit, prostřednictvím registrace na stránkách. Přihlásit se pak můžete na přihlašovací stránce členství.

Podmínky a pravidla

• Členství a výhody s ním spojené jsou nepřenosné a platí pouze pro člena samotného.
  • Zvýhodněné cenové podmínky pro členy v podobě slev nelze uplatnit na partnera, pakliže i partner sám není členem.