Ropelab TK, závěsné provazy a manipulace s modelkou v závěsu

Umíte už takate kote, ale trvá vám dlouho, jej uvázat? Přihlaste se na ropelab, jehož první půlka bude zaměřená na procvičení tohoto úvazu s důrazem na zrychlení vázání. Ukážeme si triky, které vám usnadní průběh vázání a zajistí, aby se vám modelka nezačala nudit. V druhé půlce se budeme věnovat závěsným provazům, potrénujeme manipulaci s nimi, ale pozornost zamíříme hlavně na manipulaci s modelkami, jak je vytáhnout do závěsu a jak je naopak spustit dolů. Důraz bude kladen na bezpečnost. Předvedeme si techniku a povíme si tipy, které zajistí, aby se vaše modelky během sundávání ze závěsu cítily komfortněji a bezpečněji.

Pokročilost: znalost takate kote, zkušenost se závěsy

S sebou:

• 6–8 provazů
  • Pohodlné oblečení, Pro modelky je vhodnější upnuté oblečení a podprsenky bez kostic.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka ropelabu.  (ropelab je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na ropelab je nutné přijít ve dvojici.

Pokud se hlásíte v dvojici jednotlivě, nezapomeňte do poznámky v objednávce uvést, s kým se hlásíte, abychom Vás mohli v systému spárovat.

Registrací souhlasíš s platebními a storno podmínkami.

• Date : 20. 10. 2023
  • Time : 18:00 - 21:30 (UTC+2)
  • Reg. Deadline : 00:00
  • Venue : Klubovna Ostrava