Ropelab TK, závěsné provazy a manipulace s modelkou v závěsu

Ropelab TK, závěsné provazy a manipulace s modelkou v závěsu

Umíte už takate kote, ale trvá vám dlouho, jej uvázat? Přihlaste se na ropelab, jehož první půlka bude zaměřená na procvičení tohoto úvazu s důrazem na zrychlení vázání. Ukážeme si triky, které vám usnadní průběh vázání a zajistí, aby se vám modelka nezačala nudit. V druhé půlce se budeme věnovat závěsným provazům, potrénujeme manipulaci s nimi, ale pozornost zamíříme hlavně na manipulaci s modelkami, jak je vytáhnout do závěsu a jak je naopak spustit dolů. Důraz bude kladen na bezpečnost. Předvedeme si techniku a povíme si tipy, které zajistí, aby se vaše modelky během sundávání ze závěsu cítily komfortněji a bezpěčněji.

Pokročilost: znalost takate kote, zkušenost se závěsy

S sebou:

  • 6–8 provazů 
  • Pohodlné oblečení, Pro modelky je vhodnější upnuté oblečení a podprsenky bez kostic.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (ropelab je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na ropelab je nutné přijít ve dvojici.

Na akci platí tato pravidla.

Pro tvůj komfort je Ti k dispozici zázemí Klubovny.

Datum

20 Říj 2023
Expired!

Čas

18:00 - 21:30

Cena

350.00 Kč
Klubovna Ostrava

Umístění

Klubovna Ostrava
Kategorie
Mr-Dyoda

Organizátor

Mr-Dyoda

U Matěje poznáte co znamená totální soustředění na modelku. Během posledních pěti let prošel mnoha workshopy, znalostmi pokročil ze začátečníka na více pokročilého. Rád si hraje s emocemi své modelky a zapojuje do vázáni bolest.