Workshop – Základy Shibari 2

Umíš už základní uzel a nevíš co teď s ním? Chceš si rozšířit své znalosti, naučit se nové úvazy a techniky? Pak je tento workshop právě pro tebe! Přijď a naučíme se společně nové úvazy, pozice a techniky. Tématem budou úvazy zvané futomomo a strapado, dále práce s napětím v provazu, ale zároveň nezapomeneme i na méně technické a stále velice důležité dovednosti: naučíme se jak zlepšit prožitek ve vázání, jak číst z těla partnera a neklást mu rušivé otázky a jak společně prohloubit zážitek.

Jelikož ještě pracujeme na veškerých funkcionalitách webu je potřeba se na akci přihlásit prostřednictvím emailu. Jako odpověď vám zašleme další instrukce ohledně místa konání a platby. Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.)

Na akci platí tato pravidla.

25 Čvc 2020

Nëya

Nëya

1 753 thoughts on “Workshop – Základy Shibari 2”