Shibari 2 s Dedem

Umíš už základní uzel a nevíš co teď s ním? Chceš si rozšířit své znalosti, naučit se nové úvazy a techniky? Pak je tento workshop právě pro tebe! Přijď a naučíme se společně nové úvazy, pozice a techniky. Tématem budou úvazy zvané futomomo a strapado, dále práce s napětím v provazu, ale zároveň nezapomeneme i na méně technické a stále velice důležité dovednosti: Naučíme se jak zlepšit prožitek ve vázání, jak číst z těla partnera a neklást mu rušivé otázky a jak společně prohloubit zážitek.

Přihlaste se:

Jelikož ještě pracujeme na veškerých funkcionalitách webu je potřeba se na akci přihlásit prostřednictvím emailu. Jako odpověď vám zašleme další instrukce ohledně místa konání a platby. Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.)

Na akci platí tato pravidla.

02 Říj 2021
Expired!

Čas

500.00 Kč
Klubovna Ostrava

Umístění

Klubovna Ostrava
Dede

Organizátor

Dede

Riggerský styl Dedeho se odvíjí od nálady, se kterou na session přichází. Modelka nikdy neví dopředu, co ji čeká, jednou budete tančit a smát se a jindy bude trpět a prožívat celou škálu emocí. Přestože aktivně váže rok a půl, jeho riggerské schopnosti se rozvíjí velmi rychle. Absolvoval mnoho workshopů různých stylů a na další se chystá.