Shibari 1 s Dedem

Lákají tě provazy a vázání, ale nevíš odkud začít? Pak je tento Workshop pro tebe naprosto ideální. Naučíš se vše co je třeba vědět! V průběhu celého dne se společně naučíme bezpečnost, 2 základní uzly (single a double column tie), jak napojit a ukončit provaz, jak se dělá šněrované vázání, ale hlavně, jak to všechno spojit, aby to dávalo smysl a oba jste si mohli užít spojující zážitek bez zbytečného přemýšlení. Tento workshop je vhodný i pro mírně pokročilé, kteří už nějaké základy mají, pomůže vám zlepšit a rozšířit vaše dovednosti.

Přihlaste se:

Jelikož ještě pracujeme na veškerých funkcionalitách webu je potřeba se na akci přihlásit prostřednictvím emailu. Jako odpověď vám zašleme další instrukce ohledně místa konání a platby. Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.)

Na akci platí tato pravidla.

25 Zář 2021
Expired!

Čas

500.00 Kč
Klubovna Ostrava

Umístění

Klubovna Ostrava
Dede

Organizátor

Dede

Riggerský styl Dedeho se odvíjí od nálady, se kterou na session přichází. Modelka nikdy neví dopředu, co ji čeká, jednou budete tančit a smát se a jindy bude trpět a prožívat celou škálu emocí. Přestože aktivně váže rok a půl, jeho riggerské schopnosti se rozvíjí velmi rychle. Absolvoval mnoho workshopů různých stylů a na další se chystá.