Workshop s Joan von Brook – pro vázané

Začali jste s vázáním nebo jste už zkušenější? Myslíte si, že se také můžete ze své perspektivy vázaných něco naučit? Chcete přispět k vázání svojí aktivitou a nebýt jen „objektem“ v provazech? Máte problémy s rameny v takate kote nebo se o nich chcete dovědět víc? Potom je tento workshop právě pro vás.

Workshop bude prakticky zaměřený. Prostřednictvím cvičení s provazem i bez provazu se naučíte lépe znát své tělo. Budeme experimentovat s aktivitou a pasivitou a přidáme podle potřeby informace o bezpečnosti, rozeznávání signálů vlastního těla, práci s dechem a emocemi.

Jednou z hlavní částí workshopu bude anatomie ramen a jejich „zamykání“ do Takate kote. Oba se naučíte pochopit možnosti vašich ramen a jak vaše stavba těla ovlivňuje schopnost v hrudním úvazu vydržet na zemi i v závěsu. Dozvíte se, jak se na vázání obecně i do takate kote připravit vhodně zvoleným cvičením a protahováním.

Všechna cvičení bude možné přizpůsobit individuálním potřebám a pokročilosti účastníků.

Pokročilost:
Vhodné od mírně pokročilých po pokročilé. Pro vázající je nutná znalost takate kote. Vázaní by v něm měli mít aspoň nějako zkušenost.
Vezměte si s sebou:

• Provazy – čtyři kusy (je možnost zapůjčení omezeného množství provazů na místě)
  • Pohodlné oblečení
  • Šátek – volitelný
  • Svačinku, deku a drobnosti dle vlastního uvážení

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.) Pro účast je nutné být ve dvojici.

Klubovna bude otevřena od 9:30, abyste se mohli pohodlně aklimatizovat. V průběhu bude dvou hodinová pauza na oběd.

Pro tvůj komfort je Ti k dispozici i zázemí Klubovny. O podrobnostech se rovněž vše dozvíš na našich webových stránkách

Registrace je nutné udělat do 12.4.2023

15 Dub 2023

Joan von Brook