Workshop s Joan von Brook – pro vázané

Začali jste s vázáním nebo jste už zkušenější? Myslíte si, že se také můžete ze své perspektivy vázaných něco naučit? Chcete přispět k vázání svojí aktivitou a nebýt jen „objektem“ v provazech? Máte problémy s rameny v takate kote nebo se o nich chcete dovědět víc? Potom je tento workshop právě pro vás.

Workshop bude prakticky zaměřený. Prostřednictvím cvičení s provazem i bez provazu se naučíte lépe znát své tělo. Budeme experimentovat s aktivitou a pasivitou a přidáme podle potřeby informace o bezpečnosti, rozeznávání signálů vlastního těla, práci s dechem a emocemi.

Jednou z hlavní částí workshopu bude anatomie ramen a jejich „zamykání“ do Takate kote. Oba se naučíte pochopit možnosti vašich ramen a jak vaše stavba těla ovlivňuje schopnost v hrudním úvazu vydržet na zemi i v závěsu. Dozvíte se, jak se na vázání obecně i do takate kote připravit vhodně zvoleným cvičením a protahováním.

Všechna cvičení bude možné přizpůsobit individuálním potřebám a pokročilosti účastníků.

Pokročilost:
Vhodné od mírně pokročilých po pokročilé. Pro vázající je nutná znalost takate kote. Vázaní by v něm měli mít aspoň nějakou zkušenost.
Vezměte si s sebou:

  • Provazy – čtyři kusy
  • Pohodlné oblečení
  • Šátek – volitelný
  • Svačinku, deku a drobnosti dle vlastního uvážení

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na workshop je nutné přijít ve dvojici.

Pokud se hlasíte v dvojici jednotlivě, nezapomeňte do poznámky v objednávce uvést, s kým se hlásíte, abychom Vás mohli v systému spárovat.

Registrace je nutné udělat do 12.4.2023

Na akci platí tato pravidla.

Pro tvůj komfort je Ti k dispozici i zázemí Klubovny. O podrobnostech se rovněž vše dozvíš na našich webových stránkách

Registrací souhlasíš s platebními a storno podmínkami.

  • Date : 15 dubna 2023
  • Time : 10:00 - 18:00 (UTC+2)
  • Reg. Deadline : 12 dubna 2023
  • Venue : Klubovna Ostrava

All Tickets Sold!!

Organizers

Related Events

Workshop
Klubovna Ostrava

Ropelab Building a session

Workshop
Klubovna Ostrava

Shibari 5

Workshop
Klubovna Ostrava

Shibari 4