Vázání bez provazu

Vázání bez provazu

Provaz je požehnáním riggera, stejně jako jeho prokletím. Je naším nástrojem, ale často hlavně pánem. Pro samé uzlíky zapomínáme, že v session nejsme sami, a že vážeme i pro prožitek.

Zaměříme se tedy na další způsoby jak partnera svázat, prožít si plnohodnotnou session a to hlavně bez provazu…ten přijde až jako poslední střípek skládanky a vše jen prohloubí a zpečetí.

V úvodním bloku si přiblížíme jak vůbec dobrou session začít a jak vytvořit bezpečný prostor. Budeme pokračovat přes budování vzájemné komunikace, napětí a mindsetu skrze různé formy interakce jako jsou dotyk, dech, pohled a další.

V jednoduchých úvazech si pak ukážeme různé způsoby manipulace s myslí partnera, což podpoříme výukou základní body manipulace. Díky té už nebude překážkou elegantně měnit polohu protějšku do jakékoliv polohy budeme potřebovat a pracovat s jeho tělem v úvazech.

Cílem workshopu pak bude umět si udělat společnou session pouze se znalostí základního úvazu a přesto se dostat do hlubokého prožitku, stejně jako bezpečně umět manipulovat s partnerem bez ohledu na výškový nebo váhový rozdíl a to ve stoje, v sedě i na zemi.

Na WS je potřeba 1-2 provazy. Více nebude třeba ani dovoleno a není problém zapůjčit na místě.

Workshop je vhodný i pro úplné začátečníky, znalost alespoň single column tie vítána, ale není nutností.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na workshop je nutné přijít ve dvojici.

Na akci platí tato pravidla.

Pro tvůj komfort je Ti k dispozici i zázemí Klubovny. O podrobnostech se rovněž vše dozvíš na našich webových stránkách

Datum

07 Kvě 2023
Expired!

Čas

10:00 - 18:00

Cena

850.00 Kč
Klubovna Ostrava

Umístění

Klubovna Ostrava
Kategorie
Krutý Sever

Organizátor

Krutý Sever

IG https://www.instagram.com/krutysever/ FB https://www.facebook.com/krutyseverul