Sraz

Sraz

Zveme vás na Ostravský sraz, který se uskuteční v prostorách čajovny. Tématem bude převážně vázání. Můžete ovšem přijít jen tak posedět a pokecat. Jelikož se akce koná v čajovně budou k dispozici nápoje a pokrmy z nabídky, případně také možnost vodní dýmky.

Není zajištěn žádný program, budeme rádi, když si přinesete provazy, biče či jiné hračky a ukážete co s nimi dovedete. Pokud se najdou zájemci, kteří by si rádi vyzkoušeli svazování poprvé, na místě budou k dispozici provazy k zapůjčení. Rádi vám ukážeme základy a řekneme něco k bezpečnosti. Pokud si však přijdete pouze posedět a popovídat nikdo vás do ničeho nutit nebude.

Přihlaste se:

Jelikož ještě pracujeme na veškerých funkcionalitách webu je potřeba se na akci přihlásit prostřednictvím emailu. Jako odpověď vám zašleme další instrukce ohledně místa konání.

Poznámky k ceně:

  • Zahrnuje pronájem prostoru čajovny.
  • Cena vstupného tedy nezahrnuje budget na konzumaci z nabídníku jako tomu bylo v době, kdy čajovna nebyla oficiálně otevřena.
  • Sraz je možno platit v hotovosti na místě.
  • Pokud jste účastníky Workshopu základy shibari 2, který se koná ve stejný den před srazem máte vstupné v ceně workshopu.

Na akci platí tato pravidla.

Datum

25 Čvc 2020
Expired!

Čas

20:00

Cena

200.00 Kč
Čajovna

Umístění

Čajovna
Kategorie
Mr-Dyoda

Organizátor

Mr-Dyoda

8 thoughts on “Sraz”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *