Sraz

Zveme vás na Ostravský sraz, který se uskuteční v prostorách čajovny s následným přesunem do naši Ostravské Klubovny. Tématem bude převážně vázání a spank. Můžete ovšem přijít pouze posedět a pokecat, seznámit se nebo se kouknout na ostatní.

Budeme rádi, když si přinesete provazy, biče či jiné hračky a užijete si večer s námi. Pokud se najdou zájemci, kteří by si rádi vyzkoušeli svazování poprvé, na místě budou k dispozici provazy k zapůjčení. Rádi vám ukážeme základy a řekneme něco k bezpečnosti. Pokud si však přijdete pouze posedět a popovídat nikdo Vás do ničeho nutit nebude.

Čajovna: od 19h budeme v čajovně kde bude k dispozici celá nabídka čajovny, včetně možnosti vodní dýmky.

Klubovna: od 22h se přesuneme do Klubovny, která je nedaleko čajovny, kde můžete využít prostor dle své libosti – budou vám k dispozici závěsné body, provazy, bambusy, karabiny, žebřiny. Je možno si uvařit čaj a kávu. Je zde větší prostor pro hraní.

Jelikož ještě pracujeme na veškerých funkcionalitách webu je potřeba se na akci přihlásit prostřednictvím emailu. Jako odpověď vám zašleme další instrukce ohledně místa konání.

Poznámky k ceně:

• Zahrnuje pronájem prostoru čajovny.
  • Cena vstupného tedy nezahrnuje budget na konzumaci z nabídníku jako tomu bylo v době, kdy čajovna nebyla oficiálně otevřena.
  • Sraz je možno platit v hotovosti na místě.
  • Pokud jste účastníky Workshopu základy shibari 3, který se koná ve stejný den před srazem máte vstupné v ceně workshopu.

Na akci platí tato pravidla.

10 Čvc 2021

Čajovna

Čajovna

U Matěje poznáte co znamená totální soustředění na modelku. Během posledních pěti let prošel mnoha workshopy, znalostmi pokročil ze začátečníka na více pokročilého. Rád si hraje s emocemi své modelky a zapojuje do vázáni bolest.