Shibari 4

Zvládáte už skvěle vázání na zemi a umíte i úvaz zvaný Takate kote (TK)? Je na čase začít se závěsy!

Na tomto workshopu se naučíte vše potřebné, aby jste mohli zavěšovat svého partnera bezpečně i bez dozoru lektora. Budeme věnovat čas zdokonalení TK, i závěsných provazů. Ale hlavně i bezpečnosti zavěšování – nervovým zraněním, odkrvení atd. Naučíme se několik základní pozic, dáme prostor vázaným aby si v jednoduchém závěsu hráli a zjistili jaké to je. Ale vyzkoušíme i pozice, které otestují jejich fyzické možnosti.

S sebou:

• 6-8 závěsu schopných provazů. (je možnost zapůjčení omezeného množství provazů na místě – tyto nejsou určené pro závěsy)
  • Pohodlné oblečení, Pro modelky je vhodnější upnuté oblečení a podprsenky bez kostic.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na workshop je nutné přijít ve dvojici.

Klubovna bude otevřena od 9:30, abyste se mohli pohodlně aklimatizovat. V průběhu bude dvou hodinová pauza na oběd.

Pro tvůj komfort je Ti k dispozici i zázemí Klubovny. O podrobnostech se rovněž vše dozvíš na našich webových stránkách

11 Úno 2023

Dede

Dede

Riggerský styl Dedeho se odvíjí od nálady, se kterou společně s modelkou na session přichází. Modelka nikdy neví dopředu, co ji čeká, jednou budete tančit a smát se a jindy bude trpět a prožívat celou škálu emocí. Dede váže napříč různými styly (Naka ryu, sadistické vázání, minimalistické vázání, improvizace…), díky čemuž si můžete na vlastní kůži vyzkoušet rozdíly mezi nimi a zjistit, který baví zrovna vás. V komunitě je od roku 2015, aktivně váže od roku 2019 a od roku 2021 učí v ostravské Klubovně, jejíž je spoluzakladatel. Jeho riggerské schopnosti se stále rozvíjí a zdokonalují. Absolvoval mnoho workshopů s různými zaměřeními a na další se chystá.