Shibari 4

Zvládáte už skvěle vázání na zemi a umíte i úvaz zvaný Takate kote (TK)? Je na čase začít se závěsy!

Na tomto workshopu se naučíte vše potřebné, aby jste mohli zavěšovat svého partnera bezpečně i bez dozoru lektora. Budeme věnovat čas zdokonalení TK, i závěsných provazů. Ale hlavně i bezpečnosti zavěšování – nervovým zraněním, odkrvení atd. Naučíme se několik základní pozic, dáme prostor vázaným aby si v jednoduchém závěsu hráli a zjistili jaké to je. Ale vyzkoušíme i pozice, které otestují jejich fyzické možnosti.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na workshop je nutné přijít ve dvojici.

Pokud se hlásíte v dvojici jednotlivě, nezapomeňte do poznámky v objednávce uvést, s kým se hlásíte, abychom Vás mohli v systému spárovat.

Pro tvůj komfort je Ti k dispozici i zázemí Klubovny. O podrobnostech se rovněž vše dozvíš na našich webových stránkách.

Registrací souhlasíš s platebními a storno podmínkami.

• Date : 11. 02. 2023
  • Time : 10:00 - 18:00 (UTC+2)
  • Reg. Deadline : 00:00
  • Venue : Klubovna Ostrava