Ropelab – Takate Kote

Umíte single column tie a chcete se naučit ikonický úvaz Takate Kote (TK) tak, aby byl vhodný pro zavěšení partnera? Chcete dopilovat detaily, aby Vaše TK fungovalo, jak má? Chcete jít na workshop Joan von Brook, ale nejste si svým TK jistí?

Na ropelabu se naučíte uvázat TK tak, abyste jej mohli zavěsit, abyste pochopili, jak tento úvaz funguje a v neposlední řadě, abyste měli jistotu, že TK ovládáte a můžete si užít sobotní workshop s Joan.

Úroveň: vhodné pro začátečníky, kteří umí alespoň single column tie, až po pokročilé, kteří chtějí doladit detaily.

S sebou: 2-4 provazy

Ropelab je cenově zvýhodněn pro ty, kteří jdou i na workshop pro vázané s Joan von Brook a pro členy Klubovny.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka. (Ropelab je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na ropelab je nutné přijít ve dvojici.

06 Dub 2023

U Matěje poznáte co znamená totální soustředění na modelku. Během posledních pěti let prošel mnoha workshopy, znalostmi pokročil ze začátečníka na více pokročilého. Rád si hraje s emocemi své modelky a zapojuje do vázáni bolest.