Ropelab – Takate Kote

Umíte single column tie a chcete se naučit ikonický úvaz Takate Kote (TK) tak, aby byl vhodný pro zavěšení partnera? Chcete dopilovat detaily, aby Vaše TK fungovalo, jak má? Chcete jít na workshop Joan von Brook, ale nejste si svým TK jistí?

Na ropelabu se naučíte uvázat TK tak, abyste jej mohli zavěsit, abyste pochopili, jak tento úvaz funguje a v neposlední řadě, abyste měli jistotu, že TK ovládáte a můžete si užít sobotní workshop s Joan.

Úroveň: vhodné pro začátečníky, kteří umí alespoň single column tie, až po pokročilé, kteří chtějí doladit detaily.

S sebou: 2-4 provazy

Ropelab je cenově zvýhodněn pro ty, kteří jdou i na workshop pro vázané s Joan von Brook a pro členy Klubovny.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka. (Ropelab je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na ropelab je nutné přijít ve dvojici.

Pokud se hlasíte v dvojici jednotlivě, nezapomeňte do poznámky v objednávce uvést, s kým se hlásíte, abychom Vás mohli v systému spárovat.

Registrací souhlasíš s platebními a storno podmínkami.

• Date : 06. 04. 2023
  • Time : 18:00 - 21:30 (UTC+2)
  • Reg. Deadline : 00:00
  • Venue : Klubovna Ostrava