Rope Lab – Single column tie

Rope Lab – Single column tie

Chcete se naučit jeden z nejzákladnějších uzlů pro vázání, single column tie? Nebo už jej dobře znáte a chcete se zdokonalit, přijít na to co by šlo dělat lépe a jaké jsou jeho varianty? Přijďte za námi do klubovny, kde vám ukážeme vše od základu, až po drobné detaily, které mohou ovlivnit spolehlivost a využitelnost tohoto základního uzlu.

Na tento ropelab můžete dorazit jak s partnerem, tak sami. Potřebné jutové provazy jsou k zapůjčení na místě. Máme pro vás připravený 1,5 – 2hodinový výklad s cvičeními, po kterém bude následovat volná zábava. Tam můžete trénovat nabyté vědomosti nebo si jen tak zavázat.

Přihlaste se:

Jelikož ještě pracujeme na veškerých funkcionalitách webu je potřeba se na akci přihlásit prostřednictvím emailu. Jako odpověď vám zašleme další instrukce ohledně místa konání. Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka ropelabu.  (Ropelab je možno platit v hotovosti na místě)

 

Na akci platí tato pravidla.

Datum

02 Čvc 2020
Expired!

Čas

19:00 - 23:00

Cena

150.00 Kč
Klubovna Ostrava

Umístění

Klubovna Ostrava
Kategorie
Mr-Dyoda

Organizátor

Mr-Dyoda

U Matěje poznáte co znamená totální soustředění na modelku. Během posledních pěti let prošel mnoha workshopy, znalostmi pokročil ze začátečníka na více pokročilého. Rád si hraje s emocemi své modelky a zapojuje do vázáni bolest.

14 116 thoughts on “Rope Lab – Single column tie”