Bondage Lab – Emoce

Strach, hněv, smutek, odevzdání ale i radost, očekávání a překvapení. To jsou emoce, které mohou být součástí vázací session. Dobrý rigger pracuje s pocity svými i své modelky. Dokáže se naladit na náladu modelky, nebo ji strhnout do své bubliny a unést ji do svého světa plného prožitků.
Tyto dovednosti jsou pro někoho darem, ale jdou i naučit. Na tomto bondage labu si zkusíme říct několik zásad pro komunikaci v provazech. Povíme si o tom, jak využít očekávání partnera, nebo jak jej donutit k odevzdání se. Nejdůležitější částí bude přístup k session jako takové. Pár jednoduchých doporučení dokáže vaše doposavad technické vázání vyšperkovat k nezapomenutelným prožitkům.

Na tento bondagelab můžete s partnerem. Potřebné jutové provazy jsou v omezeném množství k zapůjčení na místě. Máme pro vás připravený 1,5 – 2hodinový výklad s cvičeními, po kterém bude následovat volná zábava. Tam můžete trénovat nabyté vědomosti nebo si jen tak zavázat.

Jelikož ještě pracujeme na veškerých funkcionalitách webu je potřeba se na akci přihlásit prostřednictvím emailu. Jako odpověď vám zašleme další instrukce ohledně místa konání. Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka bondagelabu.  (Bondagelab je možno platit v hotovosti na místě)

Na akci platí tato pravidla.

10 Zář 2020

80 thoughts on “Bondage Lab – Emoce”