Otvírací párty

V Praze vám nerozumí, když chcete rožnout a překotně zařizují gril?
Velká událost, na kterou jste všichni čekali celé své úchylné životy!
Ostrava má útulnou a vybavenou klubovnu pro setkávání BDSM komunity zaměřenou zejména na bondáž. Nabízíme přes 20 metrů trámů pro závěsy (což podle mezinárodních úchylných standardů IKS07:32 umožňuje viset až 10,21 modelkám), dále pak přes 36 m2 nadýchaných 4 cm hrubých tatami, v nekonvenční a tematicky šedé barvě, za kterou se na fotkách nebudete stydět.

Na akci bude možno se seznámit s prostorem klubovny, jako i dalšími účastníky. Toto můžete provádět u připraveného občerstvení či přímo v provazech. Zuzka a Matěj si pro vás také připravili vystoupení.

Přijďte se za námi podivat. Matěj + Zuzka + Honza + Karel + Nëya

Jelikož ještě pracujeme na veškerých funkcionalitách webu je potřeba se na akci přihlásit prostřednictvím emailu. Jako odpověď vám zašleme další instrukce ohledně místa konání. Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka otvírací párty.  (Otvírací párty je možno zaplatit hotově na místě.) Pokud jste účastníky workshopu – Základy Shibari 1 máte automaticky vstup na tuto akci zdarma.

Na akci platí tato pravidla.

20 Čvn 2020

12 thoughts on “Otvírací párty”