Miniworkshop – Takate Kote

Tématem budou konkrétní úvazy, uzly a techniky jakým způsobem s provazy pracovat. V rámci každého tématu bude vždy několik praktických cvičení, abyste si vše mohli vyzkoušet. Řekneme si něco k bezpečnosti jednotlivých úvazů.

Tentokrát se zaměříme na Takate Kote (TK).

Mini workshopy jsou koncipované jak pro jednotlivce, tak pro dvojice, abyste mohli přijít i bez partnera. Cvičení přizpůsobíme tak, abyste jej dokázali uvázat i na sobě.

Na mini workshop volně navazuje jam, na kterém máte Klubovnu volně k dispozici. Vstup na jam je zahrnutý v ceně.

V Klubovně jsou provazy k zapůjčení v omezeném množství.

Přihlaste se:

Na akci miniworkshop není třeba se přihlašovat. Vstupné stačí platit na místě v hotovosti. Pokud ještě neznáte adresu klubovny, zaregistrujte se na našem webu nebo nám napište na email.

Na akci platí tato pravidla.

foto: @iva.zur.photo

03 Kvě 2022
Expired!

Čas

150.00 Kč
Klubovna Ostrava

Umístění

Klubovna Ostrava
Dede

Organizátor

Dede

Riggerský styl Dedeho se odvíjí od nálady, se kterou na session přichází. Modelka nikdy neví dopředu, co ji čeká, jednou budete tančit a smát se a jindy bude trpět a prožívat celou škálu emocí. Přestože aktivně váže rok a půl, jeho riggerské schopnosti se rozvíjí velmi rychle. Absolvoval mnoho workshopů různých stylů a na další se chystá.