Shibari 3

VYPRODÁNO

Už umíte základy vázání na zemi a chcete udělat první krok k závěsům? Workshop Základy Shibari 3 Vám nabídne spoustu nové techniky. Naučíme se společně úvaz zvaný Takate Kote (zkráceně TK), které je základním kamenem a výchozím bodem pro mnoho závěsů. Probereme také predikamenty aneb jak své partnery potrápit třeba i hravou formou. Zaměříme se na bezpečnost samotného zavěšování – ukážeme si, kde se nachází nervy na těle vašeho partnera, jak správně uvázat a používat závěsné provazy. A hlavně se naučíme dělat částečné závěsy.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.) Pro účast je nutné být ve dvojici.

Pokud se hlasíte v dvojici jednotlivě, nezapomeňte do poznámky v objednávce uvést, s kým se hlásíte, abychom Vás mohli v systému spárovat.

• Date : 07. 01. 2023
  • Time : 10:00 - 18:00 (UTC+2)
  • Reg. Deadline : 00:00
  • Venue : Klubovna Ostrava