Shibari 2

Umíš už základní uzel a nevíš, co teď s ním? Chceš si rozšířit znalosti, naučit se nové úvazy a techniky?

Pak je tento workshop právě pro tebe! Naučíme se společně nové úvazy, pozice a techniky. Tématem budou úvazy zvané futomomo a strappado, dále práce s napětím v provazu, ale zároveň nezapomeneme i na méně technické a stále velice důležité dovednosti: Naučíme se, jak zlepšit prožitek ve vázání, jak číst z těla partnera a neklást mu rušivé otázky a jak společně prohloubit zážitek.

Tento workshop je vhodný i pro mírně pokročilé, kteří už nějaké základy mají, pomůže vám zlepšit a rozšířit vaše dovednosti.

S sebou: 3–5 provazů (možnost zapůjčení provazů na místě)

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu. (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na workshop je nutné přijít ve dvojici.

Pokud se hlásíte v dvojici jednotlivě, nezapomeňte do poznámky v objednávce uvést, s kým se hlásíte, abychom Vás mohli v systému spárovat.

V průběhu bude 2h pauza na oběd.

Registrací souhlasíš s platebními a storno podmínkami.

• Date : 01. 04. 2023
  • Time : 10:00 - 18:00 (UTC+2)
  • Reg. Deadline : 00:00
  • Venue : Klubovna Ostrava