Záklony a rotace

Záklony a rotace

Problémy se zády jsou docela časté a je škoda, pokud vás limitují v jinak skvělých polohách na zemi i závěsech. Záklony však nejsou jen o páteři, souvisí s pánví, kyčlemi, lopatkami, klidně celým tělem, a právě na to se zaměříme. Jak využít možnosti těla vašeho partnera a záklony ulehčit, nebo je použít proti nim. Záklony ještě v kombinaci s rotacemi  vůbec nemusí být o flexibilitě, ale spíš o znalosti těla vašeho partnera, a jak ho efektivně poskládat.

Probereme všechny možné pohyby páteře, její biomechaniku a propojíme je s polohou kyčlí, ramen a zbytku těla tak, abyste byli schopni vytvořit pohodlné, ale náročné polohy na zemi i v závěsu. Shrneme si nejčastější problémy se zády a jak je zohlednit při vázání. Někde nás budou limitovat svaly, někde zranění, někde kosti a vazy, někde oblečení atd. Budu ráda, když si odnesete i znalosti, jak tato omezení rozlišit a pracovat s nimi, jelikož tělo máme jen jedno.

Na workshopu se budeme pohybovat v částečných až plných závěsech. Požadavky na pokročilost: strappado, hip harness, futomomo, nebo je umíte nahradit jinými podobnými úvazy. Základem je single collumn tie, i s ním byste si vystačili na většinu ws, varianty vymyslíme vždycky. 

S sebou:

  • 6-8 závěsu schopných provazů. (je možnost zapůjčení omezeného množství provazů na místě – tyto nejsou určené pro závěsy)
  • Pohodlné oblečení, Pro modelky je vhodnější upnuté oblečení a podprsenky bez kostic.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.).

Klubovna bude otevřena od 9:30, abyste se mohli pohodlně aklimatizovat. V průběhu bude dvou hodinová pauza na oběd.

Na akci platí tato pravidla.

Pro tvůj komfort je Ti k dispozici zázemí Klubovny.

Datum

24 Úno 2024
Expired!

Čas

10:00 - 18:00

Cena

850.00 Kč
Klubovna Ostrava

Umístění

Klubovna Ostrava
Kategorie
Anička

Organizátor

Anička
Webová stránka
https://www.instagram.com/neoblecenavprovazech/

Anička se provazům v roli modelky věnuje od roku 2020. Od té doby byla již v řadě náročných úvazů a závěsů a také se na vlastní kůži setkala s nervovým zraněním. Díky svým zkušenostem nejen ze Shibari, ale také ze studia fyzioterapie, má komplexní přehled o lidské anatomii a nervech. Tyto vědomosti pak aplikuje právě ve vázání tak, aby jej učinila bezpečnějším. A právě na tomto workshopu budete mít možnost se to také naučit. https://www.instagram.com/oblecena_neoblecena_/