WS Session 101– improvizace, emoce a hrátky s provázky v provazech

WS Session 101– improvizace, emoce a hrátky s provázky v provazech

Na tomto workshopu se zaměříme na zásobu několika schopností, které se by měl mít v repertoáru každý, kdo by rád držel provaz v ruce. Hodí se ke každé session nehledě na partnera, podmínky a okolí. Budou to základy manipulace s tělem partnera jak na zemi, tak ve vzduchu, improvizace, předávání emocí pomocí provazů, doteků a čehokoliv, co vám zrovna přijde pod ruku. 

Postupně se podíváme na jednotlivé prvky, které se vám budou hodit pro budování jakékoliv session, aby byla co nejpřirozenější, její části na sebe navazovaly a nenastala ta trapná chvíle ticha, kdy se vám začne nudit modelka. Všechny části workshopu budou směřovat k tomu, abyste se mohli na partnera navázat jak pomocí provazů, tak i emocí a session vyšperkovat do sebemenších detailů. 

Kromě klasických provazů budeme používat i provázek/špagátek, ten tenký jutový, co prodávají v každém papírnictví.  

Pokročilost: je nutné umět single, double column tie a třecí uzly X friction a nodome (vázání jedné, obou rukou, X-ka a zavináč), vhodný pro začátečníky až pokročilé, ke všem ukázkám a cvičením budou varianty pro každého, aby nikdo z vás neodešel s prázdnou.

S sebou: 6–10 provazů, provázek/špagátek a nůžky

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na workshop je nutné přijít ve dvojici.

Na akci platí tato pravidla.

Pro tvůj komfort je Ti k dispozici i zázemí Klubovny. O podrobnostech se rovněž vše dozvíš na našich webových stránkách

Datum

25 Úno 2023
Expired!

Čas

10:00 - 18:00

Cena

700.00 Kč
Klubovna Ostrava

Umístění

Klubovna Ostrava
Kategorie
Mr-Dyoda

Organizátor

Mr-Dyoda

U Matěje poznáte co znamená totální soustředění na modelku. Během posledních pěti let prošel mnoha workshopy, znalostmi pokročil ze začátečníka na více pokročilého. Rád si hraje s emocemi své modelky a zapojuje do vázáni bolest.

Další organizátoři