Shibari 3 s Nëyou – NOVÝ TERMÍN

Už umíte základy vázání na zemi a chcete udělat první krok k závěsům? Workshop Základy Shibari 3 Vám nabídne spoustu nové techniky. Naučíme se společně úvaz zvaný Takate Kote (zkráceně TK), které je základním kamenem a výchozím bodem pro mnoho závěsů. Probereme také predikamenty aneb jak své partnery potrápit třeba i hravou formou. Zaměříme se na bezpečnost samotného zavěšování – ukážeme si, kde se nachází nervy na těle vašeho partnera, jak správně uvázat a používat závěsné provazy. A hlavně se naučíme dělat částečné závěsy.

Jelikož ještě pracujeme na veškerých funkcionalitách webu je potřeba se na akci přihlásit prostřednictvím emailu. Jako odpověď vám zašleme další instrukce ohledně místa konání a platby. Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.)

Na akci platí tato pravidla.

23 Říj 2021

Nëya

Nëya

Nadaná riggerka původem z Ostravy nyní žijící v Praze. Navštívila už přes stovku workshopů u českých i zahraničních lektorů a sama učí v pražském provazovém studiu Subspace. Její vázání je sadisticky něžně hravé a neuvěřitelně koukatelné.

3 505 thoughts on “Shibari 3 s Nëyou – NOVÝ TERMÍN”