Workshop Shibari 4 s Nëyou

Zvládáte už skvěle vázání na zemi a umíte i úvaz zvaný Takate kote (TK)? Je na čase začít se závěsy!

Na tomto workshopu se naučíte vše potřebné, aby jste mohli zavěšovat svého partnera bezpečně i bez dozoru lektora. Budeme věnovat čas zdokonalení TK, i závěsných provazů. Ale hlavně i bezpečnosti zavěšování – nervovým zraněním, odkrvení atd. Naučíme se několik základní pozic, dáme prostor vázaným aby si v jednoduchém závěsu hráli a zjistili jaké to je. Ale vyzkoušíme i pozice, které otestují jejich fyzické možnosti.

Jelikož ještě pracujeme na veškerých funkcionalitách webu je potřeba se na akci přihlásit prostřednictvím emailu. Jako odpověď vám zašleme další instrukce ohledně místa konání a platby. Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.)

21 Kvě 2022

Nëya

Nëya

Nadaná riggerka původem z Ostravy nyní žijící v Praze. Navštívila už přes stovku workshopů u českých i zahraničních lektorů a sama učí v pražském provazovém studiu Subspace. Její vázání je sadisticky něžně hravé a neuvěřitelně koukatelné.