Workshop – shibari 1

Lákají tě provazy a vázání, ale nevíš odkud začít? Pak je tento Workshop pro tebe naprosto ideální. Naučíš se vše co je třeba vědět! V průběhu celého dne se společně naučíme bezpečnost, 2 základní uzly (single a double column tie), jak napojit a ukončit provaz, jak se dělá šněrované vázání, ale hlavně, jak to všechno spojit, aby to dávalo smysl a oba jste si mohli užít spojující zážitek bez zbytečného přemýšlení. Tento workshop je vhodný i pro mírně pokročilé, kteří už nějaké základy mají, pomůže vám zlepšit a rozšířit vaše dovednosti.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.)

05 Lis 2022

Dede

Dede

Riggerský styl Dedeho se odvíjí od nálady, se kterou společně s modelkou na session přichází. Modelka nikdy neví dopředu, co ji čeká, jednou budete tančit a smát se a jindy bude trpět a prožívat celou škálu emocí. Dede váže napříč různými styly (Naka ryu, sadistické vázání, minimalistické vázání, improvizace…), díky čemuž si můžete na vlastní kůži vyzkoušet rozdíly mezi nimi a zjistit, který baví zrovna vás. V komunitě je od roku 2015, aktivně váže od roku 2019 a od roku 2021 učí v ostravské Klubovně, jejíž je spoluzakladatel. Jeho riggerské schopnosti se stále rozvíjí a zdokonalují. Absolvoval mnoho workshopů s různými zaměřeními a na další se chystá.