Workshop s Nëyou – improvizace

Taky si často nepamatujete, jak se váže konkrétní hrudní úvaz nebo vás prostě nebaví se je učit zpaměti? Chcete partnera pokaždé překvapit novými pocity? Nebo je vaším cílem najít dokonalý úvaz „na míru“ právě pro váš protějšek?

Ukážeme si principy improvizovaných hrudních úvazů, které budou zahrnovat různé polohy paží. Dozvíte se, jak si takový hrudní úvaz sami postavit tak, aby vám z něj partner neutekl a byl příjemně objímající a bezpečný zároveň.

Po technické stránce se budeme věnovat pevnosti a funkci jednotlivých uzlů a jak je využít právě tam, kde je potřeba. Po emoční stránce si rozebereme, jak se náš partner cítí v různých pozicích a jak na něj působí také estetika našeho nového úvazu. Rozdíl mezi otevřenými a zavřenými pozicemi, symetrií a asymetrií, pravidelností a chaosem.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.)

27 Lis 2022

Nëya

Nëya

Nadaná riggerka původem z Ostravy nyní žijící v Praze. Navštívila už přes stovku workshopů u českých i zahraničních lektorů a sama učí v pražském provazovém studiu Subspace. Její vázání je sadisticky něžně hravé a neuvěřitelně koukatelné.