Workshop postelové vázání

Naučíte se jak pomocí základních uzlů a technik tělo partnera bezpečně svázat na postelové hrátky. Zaměříme se na několik poloh tak, aby byl co nejlépe přístupný. Jakým způsobem jej přivázat k posteli. Řekneme si jaké provazy jsou do postele vhodné a jakým způsobem se o ně starat.

Na workshop je potřeba přijít ve dvojici

Workshop je vhodný i pro úplné začátečníky, vše potřebné se naučíte.

Budete potřebovat 4-6 provazů. Pokud máte doneste si vlastní, na místě budou k zapůjčení v omezeném počtu.

Modelky na fotografii: @neoblecenavprovazech, @rope_fairy

Jelikož ještě pracujeme na veškerých funkcionalitách webu je potřeba se na akci přihlásit prostřednictvím emailu. Jako odpověď vám zašleme další instrukce ohledně místa konání a platby. Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.)

Na akci platí tato pravidla

22 Led 2022

U Matěje poznáte co znamená totální soustředění na modelku. Během posledních pěti let prošel mnoha workshopy, znalostmi pokročil ze začátečníka na více pokročilého. Rád si hraje s emocemi své modelky a zapojuje do vázáni bolest.