Workshop Pojďme si lézt na nervy

Workshop Pojďme si lézt na nervy

Zdravé modelky jsou spokojené modelky a bezpečnost modelek je v Shibari naprosto zásadní. Proto jsme si pro vás připravili tento ws, ve kterém se zaměříme pouze a jenom na nervy. Probereme je od hlavy až k patě, doslova.

Namalujeme si na tělo průběh každého důležitého nervu, nejen na horních končetinách, ale i na krku, trupu a dolních končetinách, takže nebojte, nebudeme celý den řešit jen n. radialis.

K tomu si nahmatáme lehce přístupné nervy, ať jednoznačně cítíte, kde vám probíhají. Je sice fajn, že teoreticky víte, kde nerv běží, ale anatomie je u každého variabilní.

Zaměříme se na nervy ve strappadu, TK tasuki included, monobloku, hip harnessu, futomomu, ashi shibari a závěsech za kotníky a zápěstí.

Z teorie důkladně probereme nervová zranění, jak ho odlišíme od odkrvení nebo i svalové přenesené bolesti. A hlavně co dělat, když už nějaké vznikne, protože ibalgin a klid fakt nestačí.

Pokud už se vám v minulosti nějaké nervové zranění stalo, připravte si otázky. Rádi to probereme.

Workshop je díky rozsáhlé teoretické části vhodný také pro jednotlivce.

Přihlaste se:

Na akci je potřeba se přihlásit prostřednictvím e-mailu. Jako odpověď vám zašleme další instrukce ohledně místa konání a platby. Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.)

Na akci platí tato pravidla.

Datum

11 Čvn 2022
Expired!

Čas

10:00 - 19:00

Cena

500.00 Kč
Klubovna Ostrava

Umístění

Klubovna Ostrava
Anička

Organizátor

Anička
Webová stránka
https://www.instagram.com/neoblecenavprovazech/

Anička se provazům v roli modelky věnuje od roku 2020. Od té doby byla již v řadě náročných úvazů a závěsů a také se na vlastní kůži setkala s nervovým zraněním. Díky svým zkušenostem nejen ze Shibari, ale také ze studia fyzioterapie, má komplexní přehled o lidské anatomii a nervech. Tyto vědomosti pak aplikuje právě ve vázání tak, aby jej učinila bezpečnějším. A právě na tomto workshopu budete mít možnost se to také naučit. https://www.instagram.com/oblecena_neoblecena_/

Další organizátoři

Mr-Dyoda
Mr-Dyoda