Workshop asymetrických úväzov

Ak hľadáš niečo nové, mimo štandardné estetické konvencie, možno asymetrické úväzy sú práve pre teba. Kreatívnym spôsobom narušiť estetiku predpokladaného, nechať prehovoriť svoju predstavivosť,  vytvoriť asymetriu v pravideľnosti, ale zachovať funkčnosť úväzu, to bude našim cieľom.

Pri týchto technikách sa budeme riadiť univerzálnym pravidlom umenia: pravidlá sa dajú porušovať, nie však ignorovať.

Workshop nadväzuje na ktorýkoľvek workshop závesov. Pre absolvovanie tohto workshopu je nevyhnutné aby si zvládal dobre základy závesov a viazal s partnerom, ktorý má skusenosť so závesmi.

Približný program workshopu

• Čo si predstavujeme pod asymetriou a aké pravidlá ideme narúšať, aké zachovať
  • Ashi shibari s rotáciou
  • Práca s polovičným mono-blokom a rotáciou v priestore
  • Hip-harness s čiastočným futomomo
  • Mermaid s polovičnou fixáciou a rozväzovaním jednej nohy v závese
  • Asymetrické strappado
  • Asymetrické TK

S sebou:

• 7-10 závěsu schopných provazů. (je možnost zapůjčení omezeného množství provazů na místě – tyto nejsou určené pro závěsy)
  • Pohodlné oblečení, Pro modelky je vhodnější upnuté oblečení a podprsenky bez kostic.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na workshop je nutné přijít ve dvojici.

Klubovna bude otevřena od 9:30, abyste se mohli pohodlně aklimatizovat. V průběhu bude dvou hodinová pauza na oběd.

11 Lis 2023

Roman

Roman
Webová stránka

Roman sa prvý krát oboznámil so shibari v roku 2016, a od konca roka 2018 sa tejto vášni venuje veľmi intenzívne. Preferuje tradičný štýl, suspension na bambus, a okrem iného sa venuje tvorbe jutových lán.