Věda a umění znehybnění – Noirot

Jak partnera znehybníte ještě předtím, než ho svážete? Jak využijete jeho tělo proti němu. A jak na něj různé pozice budou působit? Zaměříme se jak na biomechanickou, tak prožitkovou část znehybňování a svazování.

Dopoledne se podíváme, jak spolehlivě znehybnit partnera jeho vlastním tělem, dokonce i bez použití provazů. Jak mu odebrat jeho stupně volnosti a jak mu nechat jen ty, které chceme. Cílem není naučit se technické chvaty, ale probudit intuitivní přístup, který můžete použít na kohokoliv, kdykoliv.

Odpoledne přidáme ke znehybňování provazy. Prozkoumáme, jak je využít efektivně a z mála dostat hodně, nebo jak použít každý provaz co máme s sebou, tak, aby to dávalo smysl. Využijeme pozice a přístupy z dopoledne a naučíme se je přidávat do našich běžných vázacích slovníků.

Workshop je vhodný pro všechny, každý bude moct vázat na pro něj pohodlné úrovni.
Sebou: min. 6 provazů

Jelikož ještě pracujeme na veškerých funkcionalitách webu je potřeba se na akci přihlásit prostřednictvím emailu. Jako odpověď vám zašleme další instrukce ohledně místa konání a platby. Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.)

Na akci platí tato pravidla.

06 Lis 2021