Večerní Shibari 1

Nevyhovuje vám víkendový termín workshopu Shibari 1?

Pro ty, kteří mají o workshop zájem, ale víkendový termín jim nevyhovuje, máme skvělou zprávu! Připravili jsme pro vás alternativní možnost ve formě dvoudílné večerní série workshopů, které pokrývají veškerý obsah standardního víkendového kurzu.

Lákají tě provazy a vázání, ale nevíš, odkud začít?

Pak je pro tebe tento workshop naprosto ideální. Naučíš se vše, co je třeba vědět!

V průběhu dvou večerů se společně naučíme bezpečnost, dva základní uzly (single a double column tie), šněrované vázání a jak napojit a ukončit provaz. Naučíte se hlavně ale také to, jak to všechno spojit dohromady, aby to dávalo smysl a oba jste si spolu mohli užít zážitek bez zbytečného přemýšlení.

Tento workshop je vhodný i pro mírně pokročilé, kteří už nějaké základy mají, pomůže vám zlepšit a rozšířit vaše dovednosti.

S sebou:

• 3–5 provazů (možnost zapůjčení provazů na místě)
  • Pohodlné oblečení, Pro modelky je vhodnější upnuté oblečení a podprsenky bez kostic.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na workshop je nutné přijít ve dvojici.

Klubovna bude otevřena od 17:45, abyste se mohli pohodlně aklimatizovat.

17 Říj 2024

U Matěje poznáte co znamená totální soustředění na modelku. Během posledních pěti let prošel mnoha workshopy, znalostmi pokročil ze začátečníka na více pokročilého. Rád si hraje s emocemi své modelky a zapojuje do vázáni bolest.