Večer v Klubovně – vystoupení, miniws a jam

Zveme Vás na večer v Klubovně. Na programu bude vystoupení skvělé Nëyi a její modelky Asano. Miniworkshop pro úplné začátečníky, kteří by se chtěli naučit vázat základní uzly – single a double column tie. Pro ty, kteří by se rádi seznámili bude připraveno seznamovací okénko s cvičeními, které pomohou navázat 😉 kontakt v bezpečném prostředí. Dále pak bude možnost využít prostory Klubovny k volnému vázání. Účast na programu je dobrovolná, pokud si jen přijdete posedět, pokecat nebo se jen podívat, budete vítáni. K zapůjčení budou provazy, bambusy, závěsné body, karabiny a kruhy. Bude zajištěno drobné občerstvení formou cateringu.

Jelikož ještě pracujeme na veškerých funkcionalitách webu je potřeba se na akci přihlásit prostřednictvím emailu. Jako odpověď vám zašleme další instrukce ohledně místa konání.

Na akci platí tato pravidla.

07 Srp 2021

U Matěje poznáte co znamená totální soustředění na modelku. Během posledních pěti let prošel mnoha workshopy, znalostmi pokročil ze začátečníka na více pokročilého. Rád si hraje s emocemi své modelky a zapojuje do vázáni bolest.