Shibari 5

Na tomto workshopu se seznámíte se vším, co vázání na bambusu obnáší; probereme základní techniku zavěšení bambusu včetně bezpečnosti, základní i pokročilejší manipulace se závěsnými provazy. Dále vás naučíme, jak si rozvrhnout prostor, který bambus nabízí, orientaci v prostoru, základy estetiky a dostaneme se až do úplných závěsů.

Pokročilost: funkční takate kote pro závěsy, základní znalost závěsných provazů z karabin apod, základní bezpečnost ohledně nervových zranění, zkušenosti se základními plnými závěsy (platí pro riggera i vázaného)

S sebou:  8–12 provazů

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na workshop je nutné přijít ve dvojici.

V průběhu bude 2h pauza na oběd.

12 Bře 2023

U Matěje poznáte co znamená totální soustředění na modelku. Během posledních pěti let prošel mnoha workshopy, znalostmi pokročil ze začátečníka na více pokročilého. Rád si hraje s emocemi své modelky a zapojuje do vázáni bolest.