Shibari 5 – přesunuto z 11. 2. 2024

Shibari 5 – přesunuto z 11. 2. 2024

Na tomto workshopu se seznámíte se vším, co vázání na bambusu obnáší; probereme základní techniku zavěšení bambusu včetně bezpečnosti, základní i pokročilejší manipulace se závěsnými provazy. Dále vás naučíme, jak si rozvrhnout prostor, který bambus nabízí, orientaci v prostoru, základy estetiky a dostaneme se až do úplných závěsů. 

Pokročilost: funkční takate kote pro závěsy, základní znalost závěsných provazů z karabin apod, základní bezpečnost ohledně nervových zranění, zkušenosti se základními plnými závěsy (platí pro riggera i vázaného)

S sebou:

  • 8-12 závěsu schopných provazů. (je možnost zapůjčení omezeného množství provazů na místě – tyto nejsou určené pro závěsy)
  • Pohodlné oblečení, Pro modelky je vhodnější upnuté oblečení a podprsenky bez kostic.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na workshop je nutné přijít ve dvojici.

Klubovna bude otevřena od 9:30, abyste se mohli pohodlně aklimatizovat. V průběhu bude dvou hodinová pauza na oběd.

Na akci platí tato pravidla.

Pro tvůj komfort je Ti k dispozici zázemí Klubovny.

Datum

18 Úno 2024
Expired!

Čas

10:00 - 18:00

Cena

700.00 Kč
Klubovna Ostrava

Umístění

Klubovna Ostrava
Kategorie
Mr-Dyoda

Organizátor

Mr-Dyoda

U Matěje poznáte co znamená totální soustředění na modelku. Během posledních pěti let prošel mnoha workshopy, znalostmi pokročil ze začátečníka na více pokročilého. Rád si hraje s emocemi své modelky a zapojuje do vázáni bolest.