Shibari 1

Shibari 1

Lákají tě provazy a vázání, ale nevíš, odkud začít? 

Pak je pro tebe tento workshop naprosto ideální. Naučíš se vše, co je třeba vědět! 

V průběhu celého dne se společně naučíme bezpečnost, dva základní uzly (single a double column tie), šněrované vázání a jak napojit a ukončit provaz. Naučíte se hlavně ale také to, jak to všechno spojit dohromady, aby to dávalo smysl a oba jste si spolu mohli užít zážitek bez zbytečného přemýšlení. 

Tento workshop je vhodný i pro mírně pokročilé, kteří už nějaké základy mají, pomůže vám zlepšit a rozšířit vaše dovednosti.

S sebou: 3–5 provazů (možnost zapůjčení provazů na místě)

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na workshop je nutné přijít ve dvojici.

Na akci platí tato pravidla.

Pro tvůj komfort je Ti k dispozici zázemí Klubovny.

V průběhu bude 2h pauza na oběd.

Datum

11 Bře 2023
Expired!

Čas

10:00 - 18:00

Cena

700.00 Kč
Klubovna Ostrava

Umístění

Klubovna Ostrava
Kategorie
Dede

Organizátor

Dede

Riggerský styl Dedeho se odvíjí od nálady, se kterou společně s modelkou na session přichází. Modelka nikdy neví dopředu, co ji čeká, jednou budete tančit a smát se a jindy bude trpět a prožívat celou škálu emocí. Dede váže napříč různými styly (Naka ryu, sadistické vázání, minimalistické vázání, improvizace…), díky čemuž si můžete na vlastní kůži vyzkoušet rozdíly mezi nimi a zjistit, který baví zrovna vás. V komunitě je od roku 2015, aktivně váže od roku 2019 a od roku 2021 učí v ostravské Klubovně, jejíž je spoluzakladatel. Jeho riggerské schopnosti se stále rozvíjí a zdokonalují. Absolvoval mnoho workshopů s různými zaměřeními a na další se chystá.