Ropelab – závěsné provazy

Rádi byste se bezpečně posunuli ze země do vzduchu? Zde vás naučíme vše potřebné.

Probereme typy zakončení, bezpečnou manipulaci s provazy, vlastnosti provazů v závěsu, tření, co s provazem navíc nebo naopak jak vyřešit jeho nedostatek, a jak pracovat s výškou a hmotností partnera i tou vaší.

Pokročilost: pro začátečníky i pokročilé, nutnost umět sigle a double column tie

S sebou: 2–4 provazy, partner výhodou, pro jednotlivce závaží (př. plný batoh)

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka.  (Ropelab je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na ropelab NENÍ nutné přijít ve dvojici.

foto: @iva.zur.photo

Pro tvůj komfort je Ti k dispozici i zázemí Klubovny. O podrobnostech se rovněž vše dozvíš na našich webových stránkách

23 Úno 2023

Dede

Dede

Riggerský styl Dedeho se odvíjí od nálady, se kterou společně s modelkou na session přichází. Modelka nikdy neví dopředu, co ji čeká, jednou budete tančit a smát se a jindy bude trpět a prožívat celou škálu emocí. Dede váže napříč různými styly (Naka ryu, sadistické vázání, minimalistické vázání, improvizace…), díky čemuž si můžete na vlastní kůži vyzkoušet rozdíly mezi nimi a zjistit, který baví zrovna vás. V komunitě je od roku 2015, aktivně váže od roku 2019 a od roku 2021 učí v ostravské Klubovně, jejíž je spoluzakladatel. Jeho riggerské schopnosti se stále rozvíjí a zdokonalují. Absolvoval mnoho workshopů s různými zaměřeními a na další se chystá.