Ropelab neck rope – provaz kolem krku

Ropelab bude mít teoretickou a praktickou část. V teoretické části vás seznámíme s anatomickými strukturami krku a probereme oblasti, které jsou zranitelné a je nutné se jim vyhnout. Podrobně probereme nebezpečné situace a jak jim nejlépe předcházet a jak je případně řešit. V praktické části vás naučíme, kudy vést provaz, a jak jej na krku uvázat, abyste partnerovi nezpůsobili zranění a vyvarovali se zbytečných rizik, které jsou s vázáním okolo krku spojené. Naučíme se speciální uzel, který se při vázání neck ropu používá.

Tento ropelab je určen pro pokročilé, kteří ovládají techniku, umí pracovat s napětím v provazu, používají závěsné provazy a dobře zvládají manipulaci s modelkou.

S sebou:

• 3 provazy
  • Pohodlné oblečení, Pro modelky je vhodnější upnuté oblečení a podprsenky bez kostic.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (ropelab je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na ropelab je nutné přijít ve dvojici.

12 Led 2024

Sova