Ropelab – 3. provaz Takate kote

Ropelab – 3. provaz Takate kote

Umíte úvaz Takate Kote (TK) a chcete se naučit třetí provaz? Chcete dopilovat detaily, aby třetí provaz TK fungoval, jak má?

Na ropelabu se naučíte uvázat třetí provaz TK tak, abyste jej mohli zavěsit, abyste pochopili, jak tento úvaz funguje a v neposlední řadě, abyste měli jistotu, že třetí provaz TK ovládáte.

Úroveň: vhodné pro začátečníky, kteří umí uvázat TK, až po pokročilé, kteří chtějí doladit detaily.

S sebou: 3-6 provazů

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka.  (Ropelab je nutné zaplatit předem převodem na účet.). Na ropelab je nutné přijít ve dvojici.

Na akci platí tato pravidla.

Pro tvůj komfort je Ti k dispozici i zázemí Klubovny. O podrobnostech se rovněž vše dozvíš na našich webových stránkách

Fotografie: tess.tesarik

Datum

02 Úno 2023
Expired!

Čas

18:00 - 21:30

Cena

350.00 Kč
Klubovna Ostrava

Umístění

Klubovna Ostrava
Kategorie
Dede

Organizátor

Dede

Riggerský styl Dedeho se odvíjí od nálady, se kterou společně s modelkou na session přichází. Modelka nikdy neví dopředu, co ji čeká, jednou budete tančit a smát se a jindy bude trpět a prožívat celou škálu emocí. Dede váže napříč různými styly (Naka ryu, sadistické vázání, minimalistické vázání, improvizace…), díky čemuž si můžete na vlastní kůži vyzkoušet rozdíly mezi nimi a zjistit, který baví zrovna vás. V komunitě je od roku 2015, aktivně váže od roku 2019 a od roku 2021 učí v ostravské Klubovně, jejíž je spoluzakladatel. Jeho riggerské schopnosti se stále rozvíjí a zdokonalují. Absolvoval mnoho workshopů s různými zaměřeními a na další se chystá.