Práce s bambusem a částečné závěsy

Práce s bambusem a částečné závěsy

Na tomto WS se naučíte veškerou důležitou práci s bambusem a specifika závěsů na bambusu. Vysvětlíme si vše od samotného pověšení bambusu, přes zakončovaní závěsných provazů, po bezpečnou a nenáročnou manipulaci jak s provazy, tak s vaším partnerem.

Odhalíme, jak pracovat s prostorem, vyjasníme si rozdíly mezi bambusem, kruhem či karabinou, jejich výhody a nevýhody.

Veškerá cvičení budou zahrnovat pouze částečné závěsy vašich partnerů, tudíž zkušenosti s plnými závěsy nejsou podmínkou pro účast workshopu.

Mezi podmínky účasti na workshopu patří znalost single a double column tie. Znalost strappada, TK, futomoma nebo šněrovaného vázání je výhodou.

Na tento workshop si připravte 8 provazů (nějaké nezávěsové provazy je možno v omezeném počtu zapůjčit v Klubovně).

Přihlaste se:

Jelikož ještě pracujeme na veškerých funkcionalitách webu je potřeba se na akci přihlásit prostřednictvím e-mailu. Jako odpověď vám zašleme další instrukce ohledně místa konání a platby. Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu.  (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.)

Na akci platí tato pravidla.

Datum

28 Srp 2022
Expired!

Čas

10:00 - 18:00

Cena

500.00 Kč
Klubovna Ostrava

Umístění

Klubovna Ostrava
Kategorie
Mr-Dyoda

Organizátor

Mr-Dyoda

U Matěje poznáte co znamená totální soustředění na modelku. Během posledních pěti let prošel mnoha workshopy, znalostmi pokročil ze začátečníka na více pokročilého. Rád si hraje s emocemi své modelky a zapojuje do vázáni bolest.