Nervy

Nervy

Zdraví vázaných partnerů a jejich bezpečnost je v shibari naprosto zásadní, nervová zranění jsou však i přesto běžná záležitost. Proto jsem dala dohromady tento WS, ve kterém si probereme veškeré nervy zásadní pro shibari, a jak je nezrakvit. Jako fyzioterapeutka mám za sebou dostatek anatomie, a půlroční praxi na neurologii ve FN Brno, kde byla nervová zranění na denním pořádku, včetně jejich rehabilitace.

Dáme si trošku teorie, kudy základní nervy běží, ale většinu WS věnujeme praktickým radám – jak se nervům v úvazech vyhnout, na co dávat pozor, jak úvazy napasovat na anatomii vašeho partnera, co je stlačený nerv a co je odkrvená končetina, co si kontroluji riggeři a co modelky, a hlavně co dělat, když už vám nervové zranění vznikne.

Anička dobrovolně pomaluje ty z vás, kdo budou chtít. Barvy drží na těle dobře a neodírají se provazy. Dají se umýt lehce vodou s mýdlem.

Probereme tyto úvazy – strappado, TK, tasuki, tenshi, monoblok, hip harnessy, futomomo, single za stehno, ashi shibari a single za zápěstí a kotníky.

Pokud už se vám nějaké nervové zranění stalo, připravte si, co vás zajímá, fotka úvazu velký plus. Rádi to probereme.

S sebou:

  • 3–5 provazů (možnost zapůjčení provazů na místě)
  • Pohodlné oblečení, Pro modelky je vhodnější upnuté oblečení a podprsenky bez kostic.

Workshop je díky rozsáhlé teoretické části vhodný také pro jednotlivce jak riggery, tak modelky.

Uvedená cena je vstupné za jednoho účastníka workshopu. (Workshop je nutné zaplatit předem převodem na účet.).

Klubovna bude otevřena od 9:30, abyste se mohli pohodlně aklimatizovat. V průběhu bude dvou hodinová pauza na oběd.

Na akci platí tato pravidla.

Pro tvůj komfort je Ti k dispozici zázemí Klubovny.

Datum

25 Úno 2024
Expired!

Čas

10:00 - 18:00

Cena

850.00 Kč
Klubovna Ostrava

Umístění

Klubovna Ostrava
Kategorie
Anička

Organizátor

Anička
Webová stránka
https://www.instagram.com/neoblecenavprovazech/

Anička se provazům v roli modelky věnuje od roku 2020. Od té doby byla již v řadě náročných úvazů a závěsů a také se na vlastní kůži setkala s nervovým zraněním. Díky svým zkušenostem nejen ze Shibari, ale také ze studia fyzioterapie, má komplexní přehled o lidské anatomii a nervech. Tyto vědomosti pak aplikuje právě ve vázání tak, aby jej učinila bezpečnějším. A právě na tomto workshopu budete mít možnost se to také naučit. https://www.instagram.com/oblecena_neoblecena_/