Miniworkshop – single column tie, double column tie

Tématem miniworkshopu jsou vždy konkrétní úvazy, uzly a techniky jakým způsobem s provazy pracovat. V rámci každého tématu bude vždy několik praktických cvičení, abyste si vše mohli vyzkoušet. Řekneme si něco k bezpečnosti jednotlivých úvazů.

Tentokrát se zaměříme na single a double column tie. Máme připraveny cvičení pro úplné zacátečníky ale rozebereme také drobné nuance, které ocení i zkušení riggeři kteří již tyto základní uzly ovládají.

Mini workshopy jsou koncipované jak pro jednotlivce, tak pro dvojice, abyste mohli přijít i bez partnera. Cvičení přizpůsobíme tak, abyste jej dokázali uvázat i na sobě.

Na mini workshop volně navazuje jam, na kterém máte Klubovnu volně k dispozici. Vstup na jam je zahrnutý v ceně.

V Klubovně jsou provazy k zapůjčení v omezeném množství.

Na akci miniworkshop není třeba se přihlašovat. Vstupné stačí platit na místě v hotovosti. Pokud ještě neznáte adresu klubovny, zaregistrujte se na našem webu nebo nám napiště na email.

Na akci platí tato pravidla.

14 Pro 2021

U Matěje poznáte co znamená totální soustředění na modelku. Během posledních pěti let prošel mnoha workshopy, znalostmi pokročil ze začátečníka na více pokročilého. Rád si hraje s emocemi své modelky a zapojuje do vázáni bolest.