Miniwokshop – predikamenty

Tématem budou konkrétní úvazy, uzly a techniky jakým způsobem s provazy pracovat. V rámci každého tématu bude vždy několik praktických cvičení, abyste si vše mohli vyzkoušet. Řekneme si něco k bezpečnosti jednotlivých úvazů.

Tentokrát se zaměříme na predikamenty.

Pozor, u tohoto tématu je nutné mít partnera, abyste si mohli cvičení prakticky vyzkoušet. Samozřejmě můžete přijít i sami a pouze nasát informace.

Na mini workshop volně navazuje jam, na kterém máte Klubovnu volně k dispozici. Vstup na jam je zahrnutý v ceně.

V Klubovně jsou provazy k zapůjčení v omezeném množství.

Na akci miniworkshop není třeba se přihlašovat. Vstupné stačí platit na místě v hotovosti nebo qr kódem. Pokud ještě neznáte adresu klubovny,napište nám na e-mail nebo sociální sítě.

foto: @iva.zur.photo

21 Úno 2023

U Matěje poznáte co znamená totální soustředění na modelku. Během posledních pěti let prošel mnoha workshopy, znalostmi pokročil ze začátečníka na více pokročilého. Rád si hraje s emocemi své modelky a zapojuje do vázáni bolest.