Jak fotit shibari: přednáška s praktickými ukázkami

Stalo se vám, že jste začali vázat kvůli fotkám, které jste viděli na internetu? Rozhodně nejste jediní. Joan von Brook není pouze skvělá modelka a riggerka, je také výborná fotografka, proto si pro vás připravila večerní přednášku na téma focení. Večer zahájíme teoretickou přednáškou s ukázkami z její práce. Poté bude následovat praktická komentovaná ukázka focení. Matěj s Hankou budou vázat a Joan vám v praxi ukáže, jak a co fotit. Výsledek si promítneme a budete tak moci sledovat živě i proces editace. Na závěr bude následovat diskuze.

O Joan von Brook

„Nejraději fotím okamžiky, které vystihují podstatu a emoce vázání, a které se budou líbit všem zúčastněným. Nejvíce mě baví reportážní typ fotografie, kdy se jako fotograf přizpůsobuji tomu, co se děje. Často si totiž nemohu vybrat světlo, pozadí ani nezasahuji do vázání. V takových chvílích je nejzásadnější pohotovost – počkat si na správný moment a vybrat si vhodné místo je stěžejní. A přesně takový typ focení budete moci sledovat naživo.“

15 Dub 2023

Joan von Brook

Joan von Brook
Webová stránka